Fiddex Drygas i Żabko Sp.J.

Adres

ul. Grunwaldzka 146a
60-309 Poznań
NIP: 779-00-21-884

Kontakt

tel: 61 8614 764
tel: 61 8672 837
email: handel@fiddex.pl

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku 8:00-16:30

Dyrektor handlowy

Tomasz Dłużyk
tel. 61 8614 764 wew. 22
tel. 61 8672 837 wew. 22
GSM 606 776 311
GG 2041377
email t.dluzyk@fiddex.pl

Kierownik serwisu

Roman Rzepecki
tel. 61 8614 764 wew. 23
tel. 61 8672 837 wew. 23
GSM 602 677 193
GG 3042174
email r.rzepecki@fiddex.pl

Serwis oprogramowania

Paweł Stachowiak
tel. 61 8614 764 wew. 32
tel. 61 8672 837 wew. 32
GSM 606 776 310
GG 3505
email p.stachowiak@fiddex.pl

Maciej Grabowski
tel. 61 8614 764 wew. 32
tel. 61 8672 837 wew. 32
GSM 606 776 313
GG 58879223
email m.grabowski@fiddex.pl

Dział sprzedaży

Renata Lemańska
tel. 61 8614 764 wew. 10
tel. 61 8672 837 wew. 10
GG 3838000
email r.lemanska@fiddex.pl

Alina Janota
tel. 61 8614 764 wew. 19
tel. 61 8672 837 wew. 19
GG 50596834
email a.janota@fiddex.pl

Serwis urządzeń

Marcin Olejnik
GSM: 606 776 312
email: m.olejnik@fiddex.pl

Szymon Janota
GSM 606 443 502
email s.janota@fiddex.pl

Dział obsługi sprzedaży dealerskiej POSNET

Jakub Żabko
tel 61 8614 764 wew. 31
tel 61 8672 837 wew. 31

GSM 660 463 072
GG 62854547
email jakub.zabko@fiddex.pl

Oddział Gniezno

Adres

ul. Słomianka 10,
62-200 Gniezno
tel. 61 426 74 32

Dział sprzedaży

Barbara Wencka
GG 9083424
email gniezno@fiddex.pl

Serwis urządzeń

Adrian Urbaniak
GSM 660 811 611
email a.urbaniak@fiddex.pl

Oddział Zielona Góra

Adres

ul. Dolina Zielona 46,
65-154 Zielona Góra
tel. 68 452 34 51

Dział sprzedaży

Lidia Kozakiewicz
GG 8670892
email zielonagora@fiddex.pl

Serwis urządzeń

Bartosz Strugała
GSM 606 139 085
email b.strugala@fiddex.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję